logo

Ubytování

Rekreační areál OBOZ 59 poskytuje ubytování v prostorných chatách s terasou. Kapacita jedné chaty činí 4-5 osob. Příslušenství chaty tvoří kuchyňský kout, WC a sprcha. Chata má 2 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, koupelnu s WC a terasu s výhledem na přehradu vzdálenou přibližně 100 m. Vybavení chaty tvoří zejména dřevěný masívní nábytek (dvoulůžko, palanda, pohovka se zásuvkami, šatní skříně, komody, jídelní stůl se židlemi) a zahradní nábytek. Koupelna je vybavena umyvadlem, skříňkou se zrcadlem, sprchovým koutem a záchodovou mísou. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, indukční varnou deskou a digestoří včetně nádobí na vaření i stolování a dále lednicí, varnou konvicí a multifunkční mikrovlnou troubou. Ubytování zahrnuje lůžkoviny včetně povlečení.

V průběhu hlavní sezóny je možný pouze týdenní pobyt na 7 nocí, a to od soboty nebo neděle. Kratší pobyt (minimálně 2 noci) lze sjednat na poslední chvíli v daném týdnu, příp. v rámci nabídky Last Minute. Ve vedlejší sezóně je možný pobyt minimálně na 2 noci.

Podmínky ubytování stanoví smlouva o ubytování a provozní a ubytovací řád rekreačního areálu OBOZ 59.

Ubytování a předání chaty probíhá od 15 do 18 hod. v den začátku ubytování po zápisu ubytovaných osob do ubytovací knihy a vratné kauce dle ceníku. O předání chaty se sepisuje zápis, ve kterém je uvedeno zejména vybavení chaty a výše náhrad pro případ poškození nebo ztráty. Kauce slouží jako jistota, že ubytovaný splní povinnosti vyplývající z ubytování, zejména povinnosti uvedené v provozním a ubytovacím řádu. Ubytovatel vrátí kauci ubytovanému při skončení ubytování za předpokladu, že ubytovaný splní povinnosti vyplývající z ubytování a provozního a ubytovacího řádu, zejména ubytovaný předá ubytovateli vyklizenou chatu včetně vybavení v řádném a čistém stavu do 10 hod. v den skončení ubytování. Přitom je provozovatel oprávněn započíst, co mu ubytovaný z ubytování dluží.